فروش آموزش مدلسازی مرکز حیدرعلیف آذربایجان در نرم افزار راینو

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی در همه ابعاد زندگی و ورودش به رشته معماری شاهد بروز طراحی ها و ساخت بناها و فرم های پیچیده ای هستیم که با فرم های عادی و مکعبی که مردم انتظارش را دارند کاملا فرق میکند و منحنی بودن فرم در تمامی قسمت های بنای معماری به چشم میخورد. شاید بتوان زاها حدید را از پیشگامان و یاران وفادار این سبک از طراحی دانست و قطعا بنای مشهور مرکز فرهنگی حیدر علیف آذربایجان نمونه بارز یک بنای منحنی به تمام معناست. آوازه این بنا در میان تمامی معماران به گوش رسیده و بسیاری از آنها رویای طراحی و مدل سازی این بنای عظیم را در سر دارند. پس بهترین راه  را در این دانستیم تا در یک آموزش پیشرفته به مدلسازی گام به گام تمامی مراحل این اثر معروف از زاها حدید بپردازیم تا بتوانید با یادگیری تکنیک های مدلسازی آن گامی بلند در جهت طراحی و تولید ایده های خودتان در معماری بردارید.

در این آموزش شما به وسیله نرم افزار Rhino و پلاگین Tspline ( که پیش از این آموزش های رایگانی از تکنیک های مقدماتی این نرم افزار را در وبسایت برای شما دوستان قرار دادیم ) قدم به قدم یاد خواهید گرفت که چگونه مدل های پیچیده و منحنی های خاص را در نرم افزار راینو مدل سازی کنید. امیدواریم که از این آموزش نهایت استفاده را ببرید.

( آموزش ایجاد پروفایل  جهت خرید از سایت ) 

8836582_1469868662.jpg

توجه!! برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 09031085655 در تلگرام با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید از قسمت پایین همین وب سایت در بخش پیام خود را بگذارید نقطه نظرات و ابهامات خود را با ما در میان بگذارید.
قیمت خرید پستی : 35,000 تومان